| MihaiBadea1969 a întrebat:

Care-i treaba cu steagul Frantei la protestele astea de la Bucuresti din ianuarie? S-a decolorat galben, sau e pe bune rosu-alb-albastru?

Răspuns Câştigător
| cristi202 a răspuns:

Mai, pe fruntea lui nu scrie ca ar fi francez sau roman, insa dupa tinuta si imbracaminte, pare a fi roman pur-sange. happy

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E deala vechi din epoca socialista

| cristi202 a răspuns:

Au fost si niste francezi alaturi de cei de la proteste, si probabil ca au dorit sa-si semnaleze prezenta cu drapelul lor. Asa ca, stai linistit, nu s-a decolorat galbenul happy.

| MihaiBadea1969 explică (pentru cristi202):

[URL=https://imageshack.com/......IMG][/URL]

Ăstia sunt. E francez tipu din dreapta?

| cristi202 a răspuns (pentru MihaiBadea1969):

NU pot sa vad imaginea, "This photo is currently unavailable".

| cristi202 a răspuns (pentru MihaiBadea1969):

Ca tot aia happy, poza e mica, si chiar si cu zoom, nu poti descifra prea mult persoanele de acolo.

| MihaiBadea1969 explică (pentru cristi202):

Https://imageshack.com/i/pnz3a6nMp

Scuze, asta se vede cred ca mai bine

| MihaiBadea1969 explică (pentru cristi202):

Asa mă gândeam și eu :-)
Dar atunci de ce duce steagul franței?

| cristi202 a răspuns (pentru MihaiBadea1969):

Cred ca nici el nu stie, dar mai noi... happy
Sau s-o fi decolorat galbenul de la steag? happy

| cristi202 a răspuns (pentru MihaiBadea1969):

Mai, pe fruntea lui nu scrie ca ar fi francez sau roman, insa dupa tinuta si imbracaminte, pare a fi roman pur-sange. happy