| Matei_Alex_1997_rHqQ a întrebat:

Care sunt interdicțiile salariatului la locul de muncă?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Scrie in contractul tau de munca! Citeste-l!

suntserios
| suntserios a răspuns:

La care loc de munca?

ca iti inchipui ca unele restrictii sunt la medicii chirurgi, altele la lucratorii pe platforme petroliere, altele la coporatistii din finante, altele la vanzatorii de la mall

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Depinde de fiecare companie in parte. La inceput se face protectia muncii si acolo se explica in detaliu ce nu este permis.

| sofisis a răspuns:

Se regasesc in ROI. Fiecare unitate are alte reguli. De principiu la orice loc de munca se aplica regulile generale de bun simt si conduita.

Răspuns utilizator avertizat
| Edw08 a răspuns:

Sunt stipulate in contractul de muncă