| Mipasususuyamyamyam a întrebat:

Cat te costa sa ai o contabila la o firma care e doar a ta deci nu ai cine stie ce bani de invartit? Cam cati bani iti cere?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depinde de activitatea pe care ar trebui s-o desfasoare, respectiv numarul de ore lucrate, poti socoti cca 20-30 lei pe ora.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La o firma mica, nou înființată, cu orele pe care o sa le lucreze, 150-200 de lei/lună.
In ordinele sutelor de lei oricum.
Dar poți sa contactezi și sa afli cifra exactă.

| mdc98 a răspuns (pentru anonim_4396):

A zis clar, contabila care sa fie doar a lui, nu contabila ce tine contabilitate la mai multe firme. Si tu ai spus 150/200 lei pe luna, cred ca vroiai sa spui pe ora sau pe zi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru mdc98):

In primul rand, eu nu vroiesc absolut nimic.
In al doilea rand, el a scris clar ca vrea contabila și gata, ai înțeles greșit.
Ar trebui sa fie gelos pe contabila ca muncește și pentru alte firme?
E ca și cum ai fi gelos pe an avocat.
La o firma mica cata contabilitate crezi tu ca se face?