| callmescania a întrebat:

Cat timp este valabila fisa medicala, cazierul si avizul psihologic, toate acestea pentru categoria B. Urmeaza sa incep scoala si sa fiu format si eu.

Răspuns Câştigător
| Dima_Liviu_1998 a răspuns:

Salut, cazierul este valabil 6 luni, daca scoala durează mai mult, va trebui sa il mai scoti odata.
Fisa medicală si avizul psihologic este valabil pe intreaga durata a școlarizării.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Fisa medicala si avizul psihologic sun valabile pe toata perioada de la data obtinerii si 1 an de la data terminarii scolii de conducere.
Certificatul de cazier udiciar este valabil pe 6 luni de la data emiterii.

| katy a răspuns:

In afara de cazierul care e valabil 6 luni, restul au valabilitate 1 an de zile.