| Enache_Alexandru_1980 a întrebat:

Cate mandate poate avea un primar?

Răspuns Câştigător
| Cristea468 a răspuns:

Nu există limită la așa ceva, aici depinde de oameni dacă vreau să îl mai aleagă sau nu.

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Fara numar fara numar

| gabicoo a răspuns:

Câte vrea el.
O data ajuns la butoane castiga de câte ori vrea el.
Cand se plictiseste sau se satura de furat lasa pe altul. De regula un apropiat, un coleg de hotii care sa-l acopere.
Prostimea voteaza cu cine i se spune sau cu cel care-i da ajutorul social
Vesnicia si prostia s-au nascut pe meleagurile mioritice

| CodrutElian1990 a răspuns:

Unde ai citit? Citeste legea, nu ce scrie unul sau altul pe nu stiu ce site.

| Kogaion a răspuns:

In afara de mandatele prezidentiale, care sunt limitate la 2. Nicio alta functie publica nu are o limita de mandate, deci un primar poate sta in functie pana cand moare.

| artemidak a răspuns:

Parca 2.
Dar nu bag mâna in foc.
Dar te faci primar sau ce? Lmao
Caută pe google!

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru artemidak):

Nu este limitat.

| artemidak a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Așa am citit.^^

| Ihora_Denisa_2003 a răspuns:

Din cate stiu eu, un primar poate avea cate mandate vrea...depinde de cate ori castiga la vot?

| Enache_Alexandru_1980 explică (pentru Ihora_Denisa_2003):

Si cate ar vrea?

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru Enache_Alexandru_1980):

Sunt primari de la revolutie pana acum!