| Anomim2025 a întrebat:

Ce a facut Moise Guran asa de special de a ajuns unui din cei mai cunoscuti si influenti jurnalisti din Romania?

9 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

A muncit(" nu cred in minuni, cred in munca ' - spune el!) ---a investit multa energie si talent. Vezi biografia :http://www.vedeteblog.com/2012/08/biografia-moise-guran-de-la-tvr-cel.html
Si blogul lui Moise Guran :http://www.biziday.ro/

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Studiu, pasiune si competenta, plus cercetare si lecturi adiacente si specifice mediului economic si de afaceri & business!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu a facut nimic special, s-a tinut de treaba si a facut multe editoriale. Iesi mai bine in evidenta cand transmiti punctul tau de vedere decat atunci cand transmiti punctul de vedere a un televiziuni, ziar samd

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Pen'ca ...sufla in trompeta americana.

| alessia5158 a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

Ai vrea sa sufle intr-a rusilor?!

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru alessia5158):

Cwrvele canta unde simt miros de bani. Rusii nu platesc specimene din astea. Ar trebui sa cantam romaneste nu pe limba stapanilor.

| suntserios a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

Ii doar fix in c.ur pe americani de Guran, la fel cum ii doare si de Romania.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru suntserios):

Asta asa e, dar pe cei din televiziuni nu ii poate durea in cwr de americani ca altfel dispar.

| Tricky95 a răspuns:

Exista o increngatura formata din jurnalisti, ong-uri si SRI.