| Iordache a întrebat:

Ce am voie sa iau cu mine in avion?

Răspuns Câştigător
| carmen_5367 a răspuns:

Un bagaj de mana, fara substante inflamabile parfumuri arme bombe etc mai bine intrebai ce nu ai voie in avion! fara mancare chestii perisabile ai multe restrictii

5 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Vezi ca s-au dat raspunsuri destul de multe, chiar aici pe TPU. Iti dau o adresa unde poti cauta sau daca nu esti multumit cauta sus la "Cauta intrebari sau raspunsuri" iti recomand sa cauti cuvantul "avion"
http://www.TPU.ro/......avion.html

| Darry a răspuns:

Ce nu ai voie: arme, obiecte contondente, lichide (recipientele sa nu depaseasca100ml, si in total 1 l).
Exceptie fac lichidele pentru alimentatia sugarului(lapte, ceai, suc, siropuri, medicamente).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rahatii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai voie sa-ti iei tot ce vrei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu bagati in seama ce a zis ala:ai voie sa-ti iei tot ce vrei