| AvalohAlyn a întrebat:

Ce avere avea Vadim Tudor și ce școală generală și liceu a facut
Sunt mare fan, îl apreciez mu? Că facultati stiu și apropo când eram mic, imi rugam părinții că la alegeri sa voteze cu Vadim și P.R.M asta prin 2000-2009 și părinții chiar îl votau, o făceau pentru mine.

Răspuns Câştigător
| BlackPixel a răspuns:

Salut!
Averea estimata in bani (dupa moartea lui) este aprox. 293.696 euro.
Scoala generala nu este conoscuta / publica.
_____________
Ma bucur ca esti un fan a lui, dar eu il displac complet. A fost poetul de casa a lui Ceausescu. Daca iti plac comunistii, idolul tau este unul.