| anonim_4396 a întrebat:

Salut!
Este o situație cam ciudata as spune.
Dar am următoarea problema.
Am 17 ani și n am avut niciodată iubita și nici n am sărutat vreo fata.
De ce este ciudat? Toată lumea crede ca eu am nu știu câte fete și ca am făcut sex cu o gramada când de fapt situata nu I asa bunălaughing
Cat despre prieteni, ii am doar pe cei de când eram mic sau cei din scoala generala și pe cei de la liceu.
Deci n am cum sa-mi fac iubita având în vedere ca le cunosc pe fetele astea de când eram mic și pe cele cu care sunt în clasa la liceu tot relație de prietenie am cu ele și multe au iubiți!
Și v am zis nu cunosc multe fete decât prietene din generala și colegele de clasa din liceu...
Deci unde pot întâlni fete pentru a mi face relație sau măcar sa conversez cu ele? Sa fac cunoștință cu fete!
Apropo sunt din Craiova!

7 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Încearcă pe Tinder și pe alte dating apps pentru tineri. Poți încerca Omegle, Connected etc

| Cehoslovacia a răspuns:

Viata reala, lasa tinder, cn2 ca nu gasesti nimic acolo serios, doar stoarfe cu chef de joaca si pretentii de regine happy

| Wal a răspuns (pentru Cehoslovacia):

Pai da, ai dreptate!
Dar unde sa le cunosc?
Ca nu pot sa ma dau la ele asa pe strada, ca după zic ca le agresez happy

| Cehoslovacia a răspuns (pentru Wal):

La scoala, doar nu le intrebi random, tupeu sa ai ca de gasit rezolvi tu

| xlogic a răspuns:

In clasele de alaturi happy

daca ești în a 11-a D, încearcă la C, B, A de exemplu...

mai greu cu pandemia acum ce-i drept

eu zic că nu-i motiv de îngrijorare totusi, o să vină și timpul tău!

| wwwsexybomba a răspuns:

Intra acum pe www.sexybomba.com

| StefanXD110 a răspuns:

Nu iti face iubita. juggernut te iubeste pe viata