| anonim_4396 a întrebat:

Ce banca credeti ca poate ajuta cu suma de 10.000 ron in situatia in care sotul are 1000 ron iar eu indemnizatie crestere copil? mentionez ca am mai multe rate care le -as putea achita din acesti bani si as putea plati o rata de 300 ron pe luna...

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Solicita o re-esalonare de la bancile unde ai credit sau o refinantare a creditelor existente de catre oricare banca disponibila. Cuantumul achitarii ratelor si a dobanzilor se poate negocia cu bancile.