| Les_Adrian_1933 a întrebat:

Ce credeti a fost judecat corect Adrian Nastasie? Ce se va intampla daca dupa ce sa impuscat in gat?

6 răspunsuri:
| valentino52 a răspuns:

Vine matusa Tamara si il scapa

| panther2007 a răspuns:

Modul in care a fost judecat, si rahatul pentru care a fost acuzat nu mi se pare in tocmai legal si nici corect. Daca doreau neaparat sa il trimita dupa gratii puteau alege un alt motiv, de exemplu bratariile dacice si aici discutam de patrimoniu
Dar ei ce au ales un rahat de motiv
De conflict de interese politice
Cat despre Adrian Nastase daca o sa isi revina, si o sa fie in stare sa isi accepte pedeapsa
sa te ti bine ce o sa faca cand o sa iasa
Iar noi poporul ca fraieru o sa avem de suferit de pe urma lupilor ce l-au bagat dupa gratii

| ovidiu8msn a răspuns:

Daca ar fi dupa mine, l-as executa prin pluton de executie.
Insa se pare ca a luat-o inainte.

| mihainet a răspuns:

Toti spun ca basescu e de vina si ca a fost acuzat pe nedrept. Nu este adevarat. El a primit aceasta sentinta pentru ca a furat foarte mult. Nu l-a pus Basescu si nimeni sa se impuste. Daca era un om tare si nu ii facea pe plac lui basescu, nu se impusca, facea inchisoare(trebuia sa faca 20 si iau dat 2 ani) si apoi iesea. Oricum e miliardar il durea in papuc. Si becali e miliardar a facut si inchisoare si nu a mai murit.

| panther2007 a răspuns (pentru mihainet):

Omule tu unu ai inteles motivul pentru care este condamnat?
Am o intrebare pentru tine tu unu avand doctoratul in AVOCATURA
vazand modul in care esti condamnat ai accepta? Crede-ma ca nu
Si apropo Nastase nu are de ce sa primeasca 20 de ani, si nu il apar, poate primi un maxim de 5 ani pentru vinderea anumitor bunuri din patrimoniu
Cat despre fraieru de Basescu nu stie ce il asteapta dupa 2014 cand o sa vina pe el prapadul, cum constitutia nu ii da voie sa aiba si un al treilea mandat de presedinte o sa fie jale mare, atunci sa vad cum o sa reactioneze cand o sa ii bage pe gat RETROCEDAREA ILEGALA A BRANULUI atunci sa il vad cum o sa procedeze ca semnatura pe actul de retrocedare ii apartine, deci singur isi sapa groapalaughing

| babi007 a răspuns:

Pe mine ma doare-n mouse!