| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti despre Partidul Comunist din Republica Moldova (PCRM)? Eu cred ca este un partid foarte bun care va duce tara numai inainte

Răspuns Câştigător
| Danielcristian a răspuns:

E posibil daca se vor tine de cuvint, iar oameni or vota spre bine, Doamne ajuta.

2 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Imi pare bine ca ai recunoscut cind ai spus ca "va duce tara". Deci indiferent daca ea vrea sau nu el tot o va duce.Va admir predilectia dv pentru rasariturile soarelui.Cam reci, ce-i drept, dar incalificabile.

| nameuser a răspuns:

PCRM,Voronin--astia-s oamenii ce au ridicat tara 8 ani de zile si o vor ridica in contiunuare.Ma bucur ca esti de aceiasi parere cu mine.Ii respectam pe cei din PCRM si le multumim pentru tot ce au facut! Nas obyedinyaet krasnoe!