| elasexygagica a întrebat:

Ce parere aveti de accidentul provocat de Serban Huidu? (ahh pacat de ML-ul ala bestialcrying.)

Răspuns Câştigător
| EcstasyW a răspuns:

Eu nu vreau sa intre la parnaie mie imi placea

9 răspunsuri:
| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Ml e asigurat ca si el de fapt.

Un astfel de caz se judeca cel putin 3 ani, in care lumea va uita sau nu le va mai pasa.

| BRG a răspuns:

Sărut mîna, da este o tragedie ce s a întîmplat ieri, chiar mă uitam la fața lui Huidu, era terminat, se vedea pe fața lui că parcă îi căzuse cerul în cap, (figurat vorbind), nu știm în totalitate dacă el este realmente vinovat, nu știm dacă nu cumva i s a făcut rău la volan, mașina lui era întradevăr frumoasă, dar asta nu o să îl scape, păcat că toți șoferii nu se gîndesc că pun viața lor și altora în pericol, băiatul ăsta este urmărit de ghinioane, păcat de el, este un băiat inteligent, emisiunea lui și a lui Găinușă, cronica, este o destindere în fiecare miercuri și duminica in reluare, ar fi păcat dacă din cauza asta emisiunea nu ar m ai fi difuzată. Poate totuși nu va face pușcărie.

| SheCanFlyy a răspuns:

Imi pare rau.dar eu zic ca inca a ramas traumatizat dupa accidentu la schi ca na. niciun om normal nu ar merge cu viteza cat sa omori doi oameni cu copii in spate.o sa isi ia adio de la televiziune.cred.

| Shenn a răspuns:

Bagamias p*** in ea de bucata de tabla si de copii terminati ce sunteti,cum sa plangeti dupa un nenorocit de metal ma,da la oamenii aia nu va ganditi nu? cum ar fi fost sa loveasca asta pe mata si pe tactu si sa moara ma? Ai mai fi plans dupa ML sau dupa ei? copii imbecili ce sunteti,plini de figuri, voi nu aveti bani sa va luati o punga de pufuleti si nu stiti sa cititi dar visati si plangeti dupa o bucata de metal, oamenii aia nu valorau nimic a? generatie de terminati ce sunteti.

| NeGaTiwE a răspuns:

Pingu si Skittles 2 handikapati straight face daca ati fi fost atenti accicentul a fost provocat de zapada pentru ca a patinat si nu a fost vina lui dar tarani... si Pingu u esti mai prost ca skittles straight face pwola mea 2 retardati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ţie de maşină îţi pasă?
Sincer, e treaba lui. Ce părere să am? Ce căuta, după accidentul de anul trecut la volan, dat fiind că după aşa ceva greu te recuperezi. Nu îl cunosc, nu mă afectează deci chiar nu am de ce regreta, şi de ceva timp cârcotaşii au devenit nişte panarame.

| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Buna
Pacat ca nu a murit anul trecut la schi, si prostia i-a ramas in cap.A omorat oameni nevinovati ca e el un tampit.

Sper ca te-am ajutat

P.s. Inchipuie-ti ca ala mort e taica-tu si vezi cum ai simti atunci, daca ti-ar mai pasa de masina...

| elasexygagica explică (pentru SkittlesNuMaiTrecePeAici):

Vorbeste cel care doreste moartea altuia

| Beweird a răspuns:

Trebuia sa moara eu una nul plac devil laughing)