| Anomim2025 a întrebat:

Ce părere aveți de Eugen Nicolicea? Este un patriot?

Răspuns Câştigător
| relian a răspuns:

laughing ai vazut tu patrioti lla guvernarea de dupa 89? Ppatrioti nu mai exista de f mult timp in Romania, de la razboi, sau dus toti, sau au fost eliminati.Nicolicea este un analfabet ajuns in politica. Daca tu poti numai un analfabet patriot, unu care isi voteaza legi personale, ala si cu gasca lui is animale frate, in un fel de hiene, iar populatia ceva gen antilope laughing

1 răspuns:
| Dandanache a răspuns:

E un impostor nesimtit. Ia indemnizatie de revolutionar, desi in 1989 locuia intr-un oras care nu a manifestat impotriva regimului comunist, a propus ca regele Mihai sa devina persona non grata si croseteaza legi, desi nu are nicio diploma care sa ateste ca are studii juridice. Singurul lucru bun la el e ca e batran: sa speram ca nu va mai apuca sa nenoroceasca mult timp tara asta.