| ClYocliX a întrebat:

ce parere aveti despre urmatoarele nume:Amalia, Cristiana, Adriana, Bogdan, Vlad, Eugen?

8 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Amalia şi Vlad îmi plac, restul nu sunt prea pe gustul meu, din păcate.

| drhotzu a răspuns:

Ai lasat-o gravida?
si acum alegeti numele?

| ClYocliX explică (pentru drhotzu):

Sunt numele unor prieteni si in plus sunt fata.

| drhotzu a răspuns (pentru ClYocliX):

1. de ce ne-ar interesa cum ii cheama pe prietenii tai?
2. deci e numele care il pui copilui tau?

| wforweirdo a răspuns:

Sunt nişte... nume? Cui îi pasă?
"Eugen" mă amuză.

| Cherilyn a răspuns:

Buna!
Imi plac : Cristiana, Bogdan si Vlad.
Eugen suna e eugenie, so...

| KeshaTikTok a răspuns:

Amalia: asa o cheama pe colega lu' sor-mea, imi suna a o fata gotica.

Cristiana: asa o cheama pe fata doamnei mele de la scoala, imi suna a o tipa matura.

Adriana: asa o cheama pe sora mea si inca o fata mai mare ca mine, dar mai mica decat sor-mea, imi suna a o fata serioasa, dar si amuzanta si imi suna a o fata echilibrata, cu par maro, ...mmmm..., slaba, si a o mare.

Bogdan: asa il cheama pe fostul iubit al verisoarei mele, nu imi place numele, imi suna a un tricou cu pete albastre.

Vlad: imi place, asa il cheama in film, pe unu din Iubiri-Secrete, imi suna a un nume de copil, inocent dar si foarte rau.

Eugen: nu suport numele, e uart, demodat, imi suna a un bosorog ( nu din cauza ca asa il cheama pe un bosorog din Iubiri Secrete ), dar nu imi place numele de felul lui.

Funda?

| xXcostiXx a răspuns:

Mie imi plac Amalia, Cristina, Eugen restul nu imi plac