| AlexDorinel a întrebat:

Ce părere aveti de partidul lui Dragnea (alianta pentru patrie)?
Credeți că va întra în parlament în caz de alegeri anticipate? Și credeți ca ar putea face alianta cu PSD(din moment ce nu are o relație prea buna cu Ciolacu)?

4 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Dragnea e mort politic.
Nu are nici o sansa.

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns:

De parca ii mai pasa cuiva de aliante de partide, cand tara moare de covid...
Ia cu vaccinare Dorinele, ca nu-i de pus la taclale, pe politica.

| gabicoo a răspuns:

E partid de buzunar! Nu va intra în Parlament, dar va rupe voturi de la PSD!
Rău a ajuns UiE Dragnea. Să fie Calul troian al dreptei!