| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre partidul AUR
Eu ma uit la Mălin Bot și înțeleg una
Mă uit la ei și înțeleg alta
Nici eu nu știu ce să mai cred!?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu te mai uita.

| zilog a răspuns (pentru darrio2007):

Corect ca prin televizor vin toate rezlele te ia de cap si iti fura timpul

| DeyCj a răspuns:

AUR.Sunt extremiştii votaţi de cei ce au dezertat din țara asta şi nu ar trebui să aibă drept de vot doar în ţara în care locuiesc, sub pretextul mersului la muncă în străinătate.Ei ne-au adus la putere acest partid extremist care în viitor ne va întoarce țara cu 40 de ani în urmă.
Cică demască mafioţii..., real e doar un clişeu..., scopul e să manipuleze oamenii şi apoi să-i transforme în sclavii lor.

| sabin89 a răspuns:

AUR e ...de aur happy

| Vântulalb a răspuns:

Eu nu inteleg nimic indiferent la care m-as uita.
Un partid de scandalagii si atat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un partid micuț care se mulează perfect pe mentalitatea din generația 40+ și celor din #FăraBotniță #CipBillGates #LoveTrump și asa mai departe. Parere mea este ca acest partid nu va reusi sa ajunga in Guvern vreodata, tot ce va face va fi sa mai fure din voturile PSD(electoratul extremist PSD va fi racolat de AUR) si sa propuna legi in Parlament pe care oricum o sa le ignore toata lumea deoarece nu are cine sa le voteze, nimeni nu ține cu ei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Extremiști cu tendințe neolegionare.

| Cosmin483 a răspuns:

Este un partid de. Am băgat biblia în parlament. Ei vor să le ia toate drepturile femeilor și homosexualilor.

| AdiIRM a răspuns:

AUR este cel mai bun partid! De unde știți cum sunt sau ce vor face abia au ajuns in parlament și toți au sărit pe ei de parca ei au furat pâna acum, votați dracu in continuare aceeași hoți care au furat 30 de ani, că de aia românul e prost.