| compasiune a întrebat:

Ce parere aveti despre partidul usr?

16 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Un alt pnl construit ca sa i pacaleasca pe creduli, romanul e inventiv, ei joaca teatru, de ce au sutinut pnl la guvern? pnl a castigat 45% de fapt

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Indiferent.

| gabicoo a răspuns:

Noua "soluție imorală"!
Calul troian cu ajutorul căruia PNL va guverna in continuare împotriva românilor!

| alina2k18 a răspuns:

Alti hoti doar ca astia nu sunt vulpi batrane cu talent laughing
Liga a 4-a gen laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E bun dar psd si aur sunt mai bune

| compasiune explică (pentru anonim_4396):

Cum poti sa zici ca psd ul si aur ul sunt mai bune?rolling on the floor) intr adevar, psd ul este doar corupt
AUR=nu aderam la euro, nu avem manuale noi cu materie mai usoara pentru saracii elevi, are un presedinte exilat din moldova, au boala pe comunitatea LGBT, evrei si UE.trateaza femeile de parca inca suntem in anul 1950 toamna
cei care au votat cu partidul ala sunt fix batranii aia ramasi in comunism, fixati pe religie, indoctrinati, care nu cred in covid si in dreputrile minoritatilor.
spuneti nu avortului, lasati copiii sa se nasca in familii care nu au cum sa i intretina, cu parinti care nu i iubesc (foarte posibil sa se ajunga la o maltratare) si care nu o sa le poata oferi o masa calda sau o educatie.copii care la randul lor o sa ajunga adulti, cu lipsa de educatie si care cel mai probabil vor repeta trecutul.de ce sa curmi viata unor celule cand poti sa aduci pe lume un copil nedorit, care cine stie in ce conditii va trai. sa nu mai vb de cazurile in care viata mamei este in pericol din cauza sarcinii
sau sa nu mai vb de modul in care au pus dreptruile comunitatii lgbtq+ si educatia sexuala in acceasi cateogorie cu TRAFICUL DE PERSOANE, pentru ca intr adevar, sa iubesti o perosana de acelasi sex e la fel de grav precum a trafica o persoana.
felicitari celor care NU au votat cu aur. zi faina! =)

| anonim_4396 a răspuns (pentru compasiune):

Sunt mult mai bune psd si aur decat usr, in cazul psd s-a vazut si la vot f mult

| anonim_4396 a răspuns (pentru compasiune):

Si cu aur au votat tinerii si diaspora, ca intotdeauna tinerii si diaspora ne salveaza

| compasiune explică (pentru anonim_4396):

Pai si eu sunt tanara si nu am votat cu partidul acela.cei care au votat sunt foarte dezinformati

| anonim_4396 a răspuns (pentru compasiune):

Nu sunt aur e cel mai bun tu esti dezifnormata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E singurul partid mai maricel cu o importanta reala care inca nu a fost la conducere. Merita o șansa, inca nu a avut ocazia sa ne dezamageasca. Daca ne va dezamagi si acesta imi voi schimba desigur parerea.

| MValentin a răspuns:

I-am votat singuru partid cu membrii tineri si competenti cu spirit,, nou,, si care iti inspira ceva. Eu zic ca merita toata sustinerea si sansele deoarece este practic un partid nou si cu asta au dovenit lucruri destul de ok

| RAY a răspuns (pentru MValentin):

In cursa eletrorala pentru președinte atacau doar psd, oare de ce? de ce au susținut guvernul pnl?

| MValentin a răspuns (pentru RAY):

Aici esti complet dezinformat si vorbesti in super necunostinta de cauza

| RAY a răspuns (pentru MValentin):

Argumentează

| NarcisIfrim a răspuns:

USR PLUS este lupul fioros in blana de oaie