| marmaduke a întrebat:

Ce parere aveti despre partidul poporului?

Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

Partidul Poporului poate sa fie o alternativa la viitoarele alegeri. Timpul va decide incotro o vom lua pentru ca de20 de ani ne-am saturat de PSD, PNL, UDMR si PDL.

11 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ce parere poti sa ai despre un partid de genul asta? Diaconescu nu face altceva decat sa profite la maxim de prostia si de incultura publicului sau. Cum poti sa iei in serios un partid ai caror membri sunt uniti doar de pasiunea pentru seriale interminabile tip "Elodia" si pentru semidoctii care se perinda prin garsoniera "sefului"?

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Ăştia care mai sunt trăi-le-ar?
Partidu' ăluia de la Zero TV sau care?

| Hombre a răspuns:

Buna parere am dar sa-l copteze si pe Becali, Nikita, ţaţa Bahmuţeanca, toate papiţoaicele care le ghinuie talentul pe la emisiunea lui Capatos, de asemenea toti nedormiti idioti care freaca menta si pierde noptile la cacanariile de la OTV si se vaita ca nu merge tara bine, babele tâmpite si mosii sclerozati si in frunte cu Diaconescu va scoate ţara din căcat.

| tyana a răspuns:

O adunatura de ciudati. Ceva in genul PCR-ului dar in format inferior, ceva de genul"de la tara". Sa il racoleze si pe domnul Capriţă ca s-ar integra de minune in partidul asta! Pe domnul respectiv, l-am vazut la mormantul lui Ceausescu sustinand un adevarat "recital patriotic"! Isi va gasi usor o functie de lider in partidul lui Diaconescu.

| JaJe a răspuns:

Hmm..."partidul poporului" suna mai degraba a comunism! si daca asa e, parerea mea stii care-i? sa arda-n iad toti comunisti!

| emma_8868 a răspuns (pentru JaJe):

Crede-ma din ce am citit despre Partidul Poporului cu siguranta miroase bine si clar a comunism- in orice caz daca Dan Diaconescu va iesi o sa revedem dictatura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nici acest partid nu e bun si e plin de ciudati si cu tenta comunista cum spun uni atunci care partid e bun?, acest partid nici bine nu sa infintat iar comentariile rautacioase sunt la ordinea zilei, inseamna ca partidele care sunt timp de 21 ani pe la putere sunt cele potrivite..., nici nu ma mir de ce tara o ajuns unde e si va ajunge mai rau daca se continua asa.Pacat ca stim sa comentam si sa ne dam cu parerile...eu zic sa alegem la alegeri tot asa cum am ales de la revolutie iar atunci se va face schimbari cu siguranta.

| emma_8868 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si tu crezi ca Partidul Poporului a lui Dan Diaconescu va putea sa realizeze cele 20 de puncte respectiv 100 de puncte pe care le-au creat? Ai citit macar punctele, sunt basme, de unde are el bani sa faca asa ceva pentru tara ce sustine in puncte; daca ar fi serios, ar fi promis ca inceraca sa plateasca datoriile Romaniei dar si acest lucru nu are cum sa il realizeze.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adeziuni inscriere in partidul poporului galati adresa cartier aurel vlaicu str galati nr 19

| evafanaruto a răspuns:

Groazdic dar mai bun decat pnl pd-l sau psd

| evafanaruto a răspuns:

Groaznic dar mai bun decat pnl pd-l sau psd