| 1Criss1 a întrebat:

Ce produse ai voie sa iei cu tine in avion?

Răspuns Câştigător
| wizard_cristi a răspuns:

Ai voie sa iei cam ce vrei mai putin anumite lucruri, nu ai voie sa iei animale, obiecte taioase, lichide etc. Uita-te pe ce ti-a dat gabytzza. In acelasi timp citeste regulamentul de calatorie al companiei unde scrie exact ce nu ai voie.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

s-a mai vorbit aici : http://www.tpu.ro/......egale.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.volagratis.com/......g1/voli.do
ar trebui sa gasesti ce-ti trebuie, e in italiana dar e usor de dedus, eu il folosesc si e ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un bagaj de mana big grin ceva pana in 5-10kg maxim, daca ai de luat incolo ceva cum ar fi (multe medicamente, multe haine, multi papuci etc... ) ar fi bine sa le pui la un autocar care se duce in tara respectiva. pentru ca in avion ai foarte multe restrictii. telefon nu, obiecte ascutite nu, conserve nu, adica tot ce apartine de metal, mancare nu ai cum sa ei, sunt multe happy bafta si zbor placut