| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intampla daca intri pe site-uri porno cand esti minor?

Răspuns Câştigător
| computerizatul a răspuns:

Eu ma uit de la 10 anilaughing. Nu patesti nimic big grin. Ai grija doar sa stergi pagina cu filme porno din istoricul browser-ului ca sa nu vada cineva si sa te pedepseasca parintii sau ceva. Vizionare placuta!

| Decebal a răspuns (pentru computerizatul):

Ca bine zici! Smorky - computerizatul merita funda happy

| computerizatul a răspuns (pentru Decebal):

Thanks!

| VadTot a răspuns (pentru computerizatul):

Scuza ma in prezent ce varsta ai?

| computerizatul a răspuns (pentru VadTot):

Da' ce te intereseaza?

21 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Devii un obsedat Sexual!

| Azµre a răspuns:

Ți se scoală cocoșelul... După 25 de ani nu o să ți se mai scoale, pentru că devine o rutină.

| h3r a răspuns:

Ca si celorlalti, te uzi

| Neimportant a răspuns:

Ce să se întâmple? Nimic. Vizionează liniştit ce doreşti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te identifica prin satelit si trimit o scrisoare parintilor tai sa ii anunte ca vei fi transferat la scoala de corectie si la un program de spalare a creierului laughing
nimic, sunt obligati sa scrie pe site ca minorii nu au voie ca sa nu fie amendati

| Demonull a răspuns:

Nu mai cresti.ramai mic..si iti ramane si cocoselu mic.:Odeci nu te mai uita mai bine ramai la desene.

| GIKU14 a răspuns (pentru Demonull):

Nu sunt sigur te ai mai uitat din 2012 ce sa întâmplat cu tine

| spaghetty a răspuns:

Peste 7 zile mori

| Decebal a răspuns:

Cresc coarne laughing

| Decebal a răspuns:

Daca ai deja coarne va incepe treptat sa-ti cresca si coada happy

| Decebal a răspuns:

Vei fi inghițit de un vagin imens laughing

| marialungu a răspuns:

Nimic, daca nu afla nimeni nu ai nici o grija...

| diia29 a răspuns:

Pai vezi acolo cateva filme, stai cat mai stai, pana te prinde mama.
sau daca te refereai daca poate sa afle cineva... nu! eu ma uit de la 9 ani si n-are nimic dar ca sa stii, nu e foarte frumos.
ei bine... sper ca te'am putut ajuta... kisskiss

| hellaw a răspuns:

laughing nimic :*

| VicentiuVice a răspuns:

Eu intru pe www.porneata.com si nu am patit nimic :))

| iΌĄηηĄ a răspuns:

In ziua de azi crede-ma ca toti fac chestia asta.A, si sa-ti raspund la intrebare happy Nu se intampla nimic, te informezi, sa nu accesezi de prea multe ori site-urile astea poti sa devii dependent `. straight face

| asdfw a răspuns:

O sa vina cineva de la firma de internet in cateva zile si o sa-ti taie "puta"... ai grija.