| Girly97 a întrebat:

Ce se întâmplă dacă îți încarci mașină cu benzină și pleci fără să o plătești, având în vedere faptul că benzinăriile nu sunt păzite?

10 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Dosar penal pentru furt si o posibila condamnare.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum nu sunt pazite? Fiecare pompa e filmata din minim 3 unghiuri

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Camere de luat vederi.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te bate vreun gînd?

| Celcestietot a răspuns:

Camere de filmat, numarul de inmatriculare... hai ca este simplu big grin!

| Bizon95 a răspuns:

Daca o faci acum, dosar penal de furt
dar asteapta putin, curand vor sa bage o lege cum ca dovezile filmate nu mai sunt admise, atunci prost sa fi sa platesti benzina big grin

| Crackman a răspuns:

Au camere de filmat, cel mai probabil o sa vina peste 2 zile la casa unde este inregistrata masina si il ridica pe proprietar.

| Panamax a răspuns:

Masina diesel?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In cateva ore te vor ridica politistii de acasa. Nu va fi placut. dosar penal....nasol. Mai bine platesti sau lasi masina in garaj daca nu ai bani sa te plimbi.

| KenTuu a răspuns:

Salut, eu lucrez la omv si procedam in felul urmator:
Derulam camerele pana vedem clientul, masina, numarul, pompa etc(le vedem foarte detaliat, 720P) laughing, anuntam politia, vine un echipaj, dam declaratie+copie filmari si de restul se ocupa domnii, daca e prejudiciu mare este fapta penala happy