| AlexDorinel a întrebat:

Ce se va întâmpla cu PNRR? Ghinea a scris acolo niște reforme pe care noi va trebui sa le facem obligatoriu pana în 2026 ca să nu pierdem banii. USR știa sigur ca nu va sta la guvernare prea mult asa ca nu o sa facă nimic din PNRR și vor pierde banii și în 2024 USR o sa vina sa zică uite prostii ce n-au făcut votati-ne pe noi și la prezidențiale, europarlamentare, parlamentare, locale.

15 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Masurile stabilite in PNRR vor trebui aplicate, indiferent de ce partid/partide vor forma Guvernul, altfel se pierd banii.
Ce va fi vor afla cei care vor trai pana in 2026, n-are deloc importanta ce credem noi ca se va intampla.

| Lukasssz a răspuns:

Oricum in 2024 nu o sa mai fiu intara asta, deci nu imi pasa laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Lukasssz a răspuns (pentru AlexDorinel):

Am 18 ani. Dupa liceu ma gandesc sa plec in afara.

Răspuns utilizator avertizat
| Lukasssz a răspuns (pentru AlexDorinel):

Pai asta depinde.Ca poate vreau sa fac o facultate.

Răspuns utilizator avertizat
| Lukasssz a răspuns (pentru AlexDorinel):

Nup, diplomele din Romania sunt recunoscute in toata lumea.

Răspuns utilizator avertizat
| Lukasssz a răspuns (pentru AlexDorinel):

Mda. In Romania sistemul de invatamant e la pamant... Faci 12 clase doar pentru bac si eventual pentru a lucra in strainatate.

Răspuns utilizator avertizat
| Lukasssz a răspuns (pentru AlexDorinel):

Mda. Apropo, legat de scoala, in Finlanda care are cel mai bun sistem de invatamant faci doar 3-4 ore pe zi scoala laughingPe cand la noi chiar 6 sau 7 ore laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Cui pasă! pe oameni nu-i mai interesează. Oamenii pleacă din România. România rămâne goală fără oameni. https://m.youtube.com/watch?v=K96J1fYr74M

| 19flo79 a răspuns:

Ce te macina pe tine? laughing