| Ionel69 a întrebat:

Ce se va intampla cu romanii din strainatate daca Romania va fi exclusa din uniunea europeana?

3 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Nu va fi exclusă dar va fi izolată. Repercursiuni vor fi, dar să sperăm că cei conştienţi de posibilele consecinţe vor reuşii să frâneze alunecarea spre înapoi la votul pe care îl vor da.

| stpu a răspuns:

Romania nu va fi exclusa din Uniunea Europeana. Asa ca stai linistit.

| tarik44 a răspuns:

Uniunea Europeana. UE, sau MUE cum ise zice mai nou de catre romani este o prostie... Romania e tara balcanica. O tara mult diferita de Belgia Olanda Germania Anglia si celelalte... Noi suntem mai salbatici casa zicem asa.
Lafel ca Sarbii, Albanezii, Grecii, Croatii. Si restul Balcanilor. Acesta au fost tot timpul aici. de cand e lumea. In schimb. Belgia Olanda sunt alt fel e tariii. Alta religie. Mise pare o prostie.
Ar trebuii infintata Uniunea Balcanica.