| aimullah123 a întrebat:

Ce se va intampla daca Rusia va castiga razboiul din Ucraina?

10 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cred ca nu se va multumi cu atat, se pare ca ar vrea sa reconstituie URSS.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce sa se întâmple... Va trece mai departe sa continue reîntregirea URSS ului cu Moldova probabil prima data, pe urma cu țările baltice

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu îl poate câștiga. Asta pentru că după părerea ei, nu este un război, este o operațiune militară specială.
Câmd se termină operațiunea, Ucraina va constata că îi lipsește o bucată de teritoriu și va afla cu această ocazie, că rusul, unde intră, nu mai iese.

| Freya1 a răspuns:

În mod normal războiul asta nu ar fi trebui permis, cu atât mai mult sa câștige Rusia.In secolul 21 nu ar mai trebui sa existe asemenea lucuri.

E ca și cum cineva ar intra peste tine în casa, te-ar bate, si de acolo în colo ar fi casa lor.Indiferent ca tu ai muncit pentru ea, e pe numele tău etc.

| gabicoo a răspuns:

Moare Biden și ajunge în iad!
După câțiva ani primește permisiunea de a vizita lumea celor vii!
Se duce in New York, intră într-un bar și comandă o bere. Barmanul îi aduce berea, iar Biden îl întreabă cum mai stă situația pe plan mondial!
Barmanul îi raspunde: E bine șefule am ajuns cea mai mare putere, am învins toți inamicii, iar lumea e la picioarele noastre! Apoi îi arată un glob pământesc și Biden se arată mulțumit! Întreabă cât costă berea și i se răspunde:
- O rublă și 50 de copeici!

Asta se va întâmpla!
laughing

| ReddY25 a răspuns:

Cine știe, poate revine totul la normal

| sadrian46 a răspuns (pentru ReddY25):

Revine la alt normal. Acum norma este alta. Eu știu.

| suntserios a răspuns (pentru ReddY25):

Nu va mai exista normal cu o Rusie invingatoare.

| LordCristobal a răspuns:

O sa incerce sa refaca o parte vechiul URSS incercat sa invadeze Moldova, tarile caucazieni so toate tarile din Asia Centrala cu terminația Stan.

| anonim3247 a răspuns:

Ar reveni totul la normal.