| anonim_4396 a întrebat:

,,Cea mai mare moschee din Europa va fi construita la Bucuresti"
Sunteti de acord? Argumentati

13 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Stii chestia aia cu tara care arde si baba care se piaptana? Tot asa si cu moscheea aia!
Ar trebui s-o construiasca la Londra, ca e plin pe-acolo de musulmani.
Astia nu-s capabili sa faca o autostrada de dai-doamne si le arde de construit catedrale si moschei.
In plus, mi se pare cel putin bizar ca, intr-o tara in care 95% din populatie se bate cu pumnii in piept ca e super-mega-arhi- crestina, sa construiesti o mega-moschee!
Fleosc!

NOname
| NOname a răspuns:

Bizar...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Tot ce tine de religie e posibil in tara asta... sa speram ca macar de data asta or fi folositori si crestii astia fanatici la ceva si sa se ocupa... cu toti popii in frunte.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Nu pot iesi cu masina pe autostrada sa nu dau cu ea in gropi si lor le arde de construit moschee?

| VibeTrix a răspuns:

Cea mai mare moschee va fi construita in creierul tau! N-are cum, ma. Tu visezi?

| K0sti a răspuns (pentru VibeTrix):

Vezi ce inseamna sa te pensezi de la 12 ani, ti-ai pensat si mintea! Mai citeste si tu!

| VibeTrix a răspuns (pentru K0sti):

Ce sa citesc? Ce va luati toti de mine? Eu am zis ca nu are cum cea mai mare moschee din Europa va fi construita in Buc!

| K0sti a răspuns (pentru VibeTrix):

Pai daca deja exista proiectul, terenul pe care se va ridica deja a fost pus la dispozitie de catre statul roaman, etc.
De aia spun sa citesti! Ca sa nu mai vorbesti in necunostinta de cauza!

| VibeTrix a răspuns (pentru K0sti):

N-are cum...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu. Adica, am intra in cartea recordurilor? laughing

| Drolja a răspuns:

Da, sunt sigură că îi doare pe ei undeva dacă sunteţi voi de acord sau nu.

Mai ales că 9/10 sunteţi atât de agramaţi şi încuiaţi încât să concepeţi un argument temeinic.

| Gabbriell a răspuns:

Nu isi are rostul aici in Romania.
Noi nu suntem un popor musulman.
Si chiar ar reprezenta un risc pentru noi.

| DonaldTrump a răspuns (pentru Gabbriell):

Si ma rog ce risc crezi ca este reprezentat de o moschee?