| anonim_4396 a întrebat:

Cel de al treilea Razboi mondial "Bate la usa" sansele ca anul acesta sa izbucneasca sunt foarte mari! Oare acei jandarmi care au cotonogit oameni in piata universitatii din Bucuresti, Vor fi la fel de fermi si curajosi pe campul de lupta cu adevarat..."

13 răspunsuri:
| MoneyMoney a răspuns:

Fratili meu intors din hell cine te-a spariat c al 3-lea razboi mondial bre!?!?!?

| mariazet45 a răspuns (pentru MoneyMoney):

Cred ce Diaconescu, bre...

Răspuns utilizator avertizat
| skif2skif a răspuns:

Jandarmeria face parte din (M.I)si se ocupa cu ordinea si disciplina pe teritoriul tarii, iar in cazul razboiului vorba ta pe campul de lupta vor merge cei din (M.A.N).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu o sa inceapa ce-l de-al treilea razboi mondial! Trebuie sa se intample alte lucruri pana cand va veni sfarsitul!

| MineIsLikeABridge a răspuns:

Taci ba, ca esti un credul, in primul rand, nu va fi nici un razboi mondial, nici nu cred ca stii ce inseamna mondial de zici ca..., confunzi poate razboiul civil cu cel mondial laughing

| VadTot a răspuns (pentru MineIsLikeABridge):

Ai sa vezi tu ca anul acesta ceva urit sau foarte urit se va intampla Prea multa liniste a fost pina acum! Si la fel de mult in rau ne am schimbat noi oamenii Ai sa vezi tu ca Nu ne va mai rabda pamantul prea liniste si pace a fost pina acum si prea multe rautati sau intamplat in lume!

| MineIsLikeABridge a răspuns (pentru VadTot):

Pai intr-un fel statele dezvoltate vor pornii cum spui tu cel de al 3-lea word war, fiindca dezvoltarea e biletul spre dezastru de multe ori, uitate la americani, ce arme nascocesc, dintr-un accident militar aia omoara jumate de oameni de pe glob, cu bombe biologice, bft

| Ionut6999 a răspuns:

Oh, in primul rand daca Doamne fereste mai vine un razboi mondial va fi cu armament nuclear si nu vor fi necesari soldati. Sa stii tu baiatule, ca s-a crezut ca va urma un asemenea razboi inca din 1962 cand America a descoperit ca Rusia vroia sa bombardeze estul americii cu bombe atomice situate in Cuba. Dar insula a fost inconjurata si presedintele cubanez a fost fortat sa distruga bazele nucleare. Inca din 62 si pana acum lumii ii e frica de asta, dar mai baiatule, tu esti civil, lasa chestiile astea in mainile militarilor si astora de la putere. In plus sunt convins ca nici un presedinte al unei puteri mondiale nu e suficient de prost incat daca ar avea in fata un buton pe care scrie razboi nuclear sal apese. Sper ca te-am ajutat si papa.

| BlueBird05 a răspuns:

In tara asta putine lucruri mai sunt adevarate. Iti dai seama ca si jandarmii daca ar fi vrut mai mult ar fi reusit sa opreasca suporterii. Dar in tara noastra putini mai cred ca se mai poate face ceva din ea... Nu mai avem acea vointa care am avut-o in 1848 sau in 1989. In 1848 si 1989 am facut revolutii si in mare parte am castigat! Dar acum ce mai poti face? In ce hal a ajuns tara asta, putini mai sunt cei care reusesc s-o scoata si criza. Dar asta e, nimic nu se poate schimba la comana... Sa speram ca totul se va rezolva si vom reusi si trecem si peste asta!happy

| RazvanRzv a răspuns:

Hahaha. e buna asta, dar foarte probabil daca va fi un al 3-lea razboi mondial nu va fi nevoie de oameni. de ce? din cauza ca exista bomba atomica, bomba cu hidrogen etc. plus de asta, nu va porni un nou razboi deoarece pe criza asta e mare cheltuiala si oircum ne-am cam evapora. ma refer la oameni. asa ca roaga-te sa nu vina. Sa traiti bine, DACA PUTETIlaughing

| AnoNim1432 a răspuns:

Nu prea sunt sanse ca in decembrie 2012 e sfarsitul lumii...

| george5mh a răspuns:

Trebuie sa ne gandim la ce trebuie sa facem mai mult decat la critici inteligente. daca nu am avea nici macar putinul pe care il avem acum unde am fi? Sa multumim domnului ca nu ne-am nascut in Somalia sa nu avem ce manca. Noi ne gandim doar la probleme si la posibile dezastre in loc sa fim uniti ca o adevarata natiune. Cine are constiinta stie despre ce vorbesc! (Nu spun ca nu ai dreptate si nici nu am vrut sa fiu rautacios dar imi doresc o natiune unita si asta nu se va intampla doar prin critici)