| negrutza_6078 a întrebat:

Cine este presedinta pdl?

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca te referi la presedintele PDL, acesta este Emil Boc. Numai bine!

regis
| regis a răspuns:

Sa fim seriosi, toata lumea stie cine este presedinta pdl: Traian Boc.

Pentru prosti: cunosc genul presedintelui pdl, stiu sa folosesc majusculele si stiu exact cum se numeste atat presedintele cat si premierul.

| Claudiu2011 a răspuns:

Depinde de unde pdlu.din ce judeet.ca fiecare judet are cate un presedinte. in bucuresti este Udrea.

| ZâmβέŤ a răspuns:

Elena udrea... e presedinte pdl:*:*

| BetaAlfaGamaDelta a răspuns:

Elena Udrea. funda?

| DeNnySsAa a răspuns:

Victor ponta :*

| RazvyP a răspuns:

Nimeni nu e.

| iordantonio a răspuns:

Oficial, "presedinta" pdl-ului e Emil Boc, iar neoficial e Elena Udrea (deocamdata, oficial ea este doar presedinta PDL Bucuresti)