| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa reusesc sa fiu presedinta clasei?

6 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Adica sefa clasei pur si simplu la mine nu se lua dupa note, medii m-au ales colegii.

| clauss a răspuns:

Inveti bine, atrage ti cati mai multi colegi si implica te in activitati scolare, cred ca e suficient

| Yana a răspuns:

Sa te faci remarcata prin mijloace decente : invatat, implicare, sociabilitate, amabilitate, sa intri in sufletul dirigintei/lui si in ale colegilor, sa gaseasca in tine un confident, care sa ii poata ajuta in cazul in care au probleme.

[Yana]

| ChristianAthletikتايلور a răspuns:

Trebuie sa fi popular in clasa si castigi la vot.Asa s-a intamplat la mine in clasa,.

| Jorj a răspuns:

Pai incerca sa fii amabila cu colegii, nu vorbi in ora si fii mai eleganta, sigur vei fi presedinta clasei.(Dar macar "primarita" sa fii laughing)

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Falsificand voturilewinking