| realitatea.net a întrebat:

Cine vrei să fie invitat la Realitatea TV?
Indică nume sau categorii socio-profesionale!

26 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Florin Calinescu.
Dar, de Mircea Badea ce spuneti ca va e asa drag laughing rolling on the floor

nony
| nony a răspuns:

Invitati-ma pe mine, va fac o sinteza TPUwinking

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Paula Iacob, Ana Diculescu Sova, Avocatul Poporului si tipul ala tanar, (am un lapsus!) care a condus si castigat litigiul cu Insula Serpilor! - Bravo lui! -jos palaria!
Ion Tiriac, Ilie Nastase...
Ministrul Pogea, si al Muncii, sa explice toate alea...
Constantin Balaceanu Stolnici, Radu Campeanu si Neagu Djuvara...

cami
| cami a răspuns:

Eu ma gandeam ca-i un concurs, si cine-si spune cel mai bine parerea, va fi invitat la Realitateahee hee
Invitati-l pe Vadim, hai Vadim!

cami
| cami a răspuns:

@nony, si despre mine ce-o sa spuibatting eyelashes?

| selef a răspuns:

Mircea Badea ca si el va pomeneste mult.

| gabriela a răspuns:

Ciuvica, SRS, Nistorescu, Cretuleasca,... manipulati in continuare. Astept sa-l vad invitat pe Traian Basescu, Boc, Videanu...moderator Cretuleasca, Ursu, Prelipceanu! Ha, ha, ha!

| CrucifiedCountess a răspuns:

Nikita si naomi

aah si dartza ala

| FearNoEvil a răspuns:

Invitati pe cine vreti... ca tot sunteti "impartiali". Poate ar trebui sa mai aduceti niste moderatori "impartiali", care vorbesc "de sus" cu invitatii. Mi s-a facut scarba sa ma mai uit la Realitatea. Prefer Stirile de la ora 5, de pe ProTV.

| narcis13 a răspuns:

Invitati-l pe nea Vantu, sa recunoasca ca a jefuit sute de mii de romani prin FNI.De fapt, sa se autoinvite, ca Realitatea e mosia sa...

| VladRO a răspuns:

Un medic, parintii mei sunt medici si nu stiu cand se vand cabinetele, sau ce se intampla... Va rog frumos, invitati un medic si vorbiti pe tema asta!

| zamfira a răspuns:

Oameni normali care au facut ceva pentru comunitatea in care traiesc. chit ca au ridicat un pai de jos, insa daca acest lucru a facut comunitatea fericita, bravo lui! sa il aplaude toata tara! deci: oameni normali cu povesti de succes.

| CautNume a răspuns:

Daca vreti audienta invitati pe:ce de la "cassa loco" Alina Puscas...si audienta maxima :Rihanna. eminem lady gaga ...si sunt multi oameni de fapt vedete.a si ar merge si Dan Negru

| raluca_2686 a răspuns:

Basesculaughing

| baiatudela4 a răspuns:

Hmmmmm florin piersic sau arsinel, de ei nu te plictisesti daca sti sa aprceiezi ceva clasic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un muncitor pentru a discuta despre marirea salariilor bugetarilor pe timp de criza cand oamenii sunt in somaj si statul nu are de unde.si despre faptul ca cel ce le plateste salariile bugetarilor este cel mai sarac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca in fiecare zi ar trebui invitat un actor sau un om de cultura, nici macar nu are importanta cine.acum ceva timp am vazut emisiunile unui mare arhitect, unde sunt? au disparut? iar invitatii acestuia erau oameni cu experienta si o cu o cultura arhitectonica incredibila.invitati pe cineva de "sus" care a si realizat ceea ce a promis la alegerile trecute? exista vreunul? daca politicienii sunt incompetenti, macar de cultura sa avem parte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dumnezeu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reprezentanti ai ONG-urilor, care sunt si ei factori implicati in gestionarea problemelor de mediu. Ca tot vorbim de pluritatea surselor de informare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@narcis13-bine punctat.insa la cat sunt de nesimtiti..., slabe sanse sa-l aduca pe ''sefu'' sa se destainuie. dar au si ei o mica parte din banii pagubitilor.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau oameni sanatosi la cap ca sa echilibreze balanta happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As invita urgent presedintele Asoc-ei Magistr-lor din Ro., judecatorul Mona Pivniceru si i-as adresa urmatoarea intrebare :
"Avand in vedere ca, in cateva dintre recentele dvs interventii pe care le-ati avut la diferite posturi tv. in per. protestelor magistratilor, ati adus la cunostinta publicului ca sunteti supusa unor diverse amenintari, va rugam sa precizati daca pana in prezent ati depus o plangere scrisa -in acest sens- la organele abilitate cu cercetarea unor asemenea cazuri? "
Apoi, in functie de raspunsul primit dar indiferent care va fi acel rasp., orice moderator care a inteles unde bat eu cu aceasta intrebare va putea "construi" un show de zile mari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invitata: doamna Angela MERKEL, cancelar al Germaniei.

| xxxnonamexxx a răspuns:

Pai as vrea sa invitati atat vedete cat si oameni obisnuiti sa vorbeasca si sa sustina numite puncte de vedere un exemplu ar fi dezbateri si mai nou acum cu dolanestii astia care se cearta pe avere...de nu v-o creste raiting-ul...

| CristianCristian322 a răspuns:

Rtonguee Eduard CRBL pe tema breakdanceului

| deanda a răspuns:

Sa invite un kamikaze... si vb lu narcis 13 ar trebui sa fie si vantu... dar si nikita, naomi, dartza partza, becali, udrea, chestia aia blonda din iasi... sa fie toti acolo sa faca o ciorba. ah da si invitatul special kamikazele straight facestraight facestraight face