| WhatheWow a întrebat:

Citi dintre cei de pe TPU sint indignati de ceea ce se petrece la toate nivelele societatii romanesti?

15 răspunsuri:
| ThePoet a răspuns:

Eu sunt, dar nu am cum sa iau atitudine in vreun fel.

| WhatheWow explică:

Am sa va rog daca se poate sa raspunde-ti doar cu eu sau si eu etc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca destul de multi, dar din pacate, prea putini pentru a schimba ceva.

| WhatheWow explică (pentru anonim_4396):

Sa schimbam, de ce sa schimbam?; poate ca ne place asa!

| anonim_4396 a răspuns (pentru WhatheWow):

Asta ar insemna sa ne lasam calcati in picioare la infinit; sa ne afundam tot mai mult in timp ce unii isi bat joc de natiune.

| WhatheWow explică (pentru anonim_4396):

Sint putini cei care iau atitudine, cei mai multi asteapta schimbarile din tribune.

| anonim_4396 a răspuns (pentru WhatheWow):

Asa este si de aceea ne afundam tot mai mult.Riscam insa sa ne trezim prea tirziu, cind nimeni nu va mai putea face nimic; cind vom ajunge aproape toti, sclavi in propria ograda.

Răspuns utilizator avertizat
| Downfall a răspuns:

Prezentă!

| umbrax a răspuns:

Eu

| StiuCeSpun a răspuns:

Eu

| alina58 a răspuns:

Cu siguranta toti sunt indignati.