| GulDan a întrebat:

Crede-ti ca e posibil ca Corea de Nord sa inceapa un razboi?

6 răspunsuri:
| dracu14 a răspuns:

Daca americanii nu-si vad de treaba lor mai mult ca sigur o sa inceapa un razboi

| M25M a răspuns (pentru dracu14):

laughing Americanii... sa-si vada de treaba lor?!? laughing
Buna asta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să înceapă. Va începe să mă intereseze soarta " războiului " dintre Coreea de Nord şi SUA abia atunci când Statele Unite ale Americii vor fi pe cale de dispariţie.

| Terentee22 a răspuns:

Intai trebuie sa incheiem razboiul contra gramaticii si abia apoi sa ne preocupe Coreea.

| GulDan explică (pentru Terentee22):

Da ma bate romana asa sa inchei razboiu?

| ThePhantomThief a răspuns:

Nu cred. E putin probabil sa porneasca un razboi desi Coreea de Nord nu ar trebui provocata...si SUA nu ar permite asa.