| DANNY1004 a întrebat:

E posibil sa inceapa un razboi mondial in scurt timp sau chiar sa fi inceput deja dar sa nu fie oficial?
Ce ati face daca s-ar intampla asta?

4 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns:

Nu o sa inceapa nimic. Tarile depind prea mult una de alta din punct de vedere economic - pana si SUA cu Rusia, deci o alegere de razboi absolut ar fi invalida si ilogica.

| RAY a răspuns:

Nu cred, nimic, mi-as astepta moartea, sper ca ratiunea umana invinge prostia umana

| HazelEyes77 a răspuns:

Nu, nu cred c a izbucnit vreunul... s ar fi aflat cu siguranta. Nu stiu ce as face m as ascunde intr o pestera, intr-un buncar...glumesc. Sunt conflicte mocnite intre Marile Puteri Sua si Rusia, apoi si cu Coreea De Nord dar sunt suficient de diplomate sa le tina sub control.

| Vvistula a răspuns:

Nu o sa porneasca niciun razboi Mondial, cine cu cine sa se bata, Coreea cu SUA? soricelul cu Elefantul. Daca incepe un razboi o sa stau linistit pentru ca stiu ca sunt in NATO.