| CrazyClery a întrebat:

Credeti ca va fi al treilea razboi mondial? Eu nu prea cred, oricum, ce o fi o fi big grin :*

Răspuns Câştigător
mira
| mira a răspuns:

Nu se stie cand, dar va fi in mod sigur.Planeta este in criza.

6 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

| Bunny a răspuns:

Deja numai e nevoie sa fie un razboi in adevaratul sens al cuvantului. Daca au nevoie de distrugere in masa se vor folosi mai mult de arme psihologie.Deja se incepe"tampirea"populatiei. E doar o strategie de conducere.happy

| xlmpq a răspuns:

Nuhappy

| BoierBibescu a răspuns:

Acelasi articol am citit si eu acum cateva min. sincer. nu cred sa fie adevarat. tot ce a spus baba aia. e din partea conspiratiei. nu ca a avut ea viziuni. daca avea viziuni. dc nu spune. cand vin inundatiile. cutremure.vulcane. toate prezicirile ei se rezuma la crime. accidente. si chestii din astea pe care omul le poate provoca si controla usor! Numai cel de sus stie cand o sa fie.cartile sfinte nu mint niciodata! stai klma nu te impacienta.happy

| CrazyClery explică:

Avy, si eu am auzit de acea baba, a prezis prabusirea turnurilor gemene, oricum, tot nu credlaughing))