| Si_Maria_Radu_1987 a întrebat:

Credeti ca alegerile din orasul sau comuna Dumneavoastra au fost corecte sau falsificate?

Răspuns Câştigător
| Mariinaa a răspuns:

Sincera sa fiu, au fost stranse voturile intre un candidat de la USL si unul independent, sunt de parere ca au fost corecte, deoarece intreband multe persoane am sesizat ca majoritatea vroiau sa voteze pentru persoana care chiar a castigat. Deci da, corect a fost votu' happy. La tine?

3 răspunsuri:
| iKronstadt a răspuns:

Am incetat de mult sa-mi pun astfel de intrebari. Cand va fi populatia Romaniei destul de educata dpdv patriotic, atunci vom avea control real asupra alegerilor. Vremurile extreme cer masuri extreme!

| Skittles04 a răspuns:

Buna, eu parerea mea ca la mine in oras (Galati) nu au fost falsificate pentru ca era de asteptat sa iasa Marius Stan primar, avand in spate un campionat castigat cu Otelul Galati era si normal ca toata lumea sa voteze cu el, eu spun ca va face cevv pentru orasul de la Dunare.

| Si_Maria_Radu_1987 explică (pentru Skittles04):

Sunt din bacau si il respect pe Marius ca suntem Prieteni...ai dreptate.