| 999calin a întrebat:

Credeti ca va intra in razboi Coreea de Nord cu S.U.A sau cu alta tara?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu cred asta, sunt doar simple ipoteze, intr-un razboi nuclear nu exista invigator si asta o stie oricine, ca se mai ciupesc si ei asa cateodata ce sa faca si ei de plictiseala, asa mai uitam si noi sclavi ca suntem sclavi

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Are Coreea de Nor resurse naturale de care U.S.A. sa duca lipsa?winking laughing)

| AndreiWeisz a răspuns:

Da, cred ca este inevitabil. Ma indoiesc ca Trump isi va termina mandatul fara ceva conflict cu Coreea de Nord. Ori vor intra intr-un razboi la propriu, ori vor incerca americanii cumva sa-l inlature pe gras de la putere.

| mimimumu a răspuns:

Sunt simple ipoteze, dar daca vor intra, sper din suflet sa nu ne afecteze (nr.Romania).