| ZaharescuCostin a întrebat:

Cum îi pot scrie un email lui Ludovic Orban, dar anonim?

9 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Degeaba scrii, eventual il va viziona vreo secretara si atat, nu vei primi raspuns inapoi, asa ca nu te chinui degeaba.
Avem o tara condusa de bagabonti, care nu au timp si nici chef sa vorbeasca cu cetatenii acestei tari.
Sa le dam ...respectul la urmatoarele voturi, ori votez pe toti ori nu ies deloc.
Ce vrei ba...niste tarani!

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Fii bărbat și spune-i în față ce ai de zis!

PS. Oricum, nu îți citeste emailul.winking

| gabicoo a răspuns:

Faci o adresă de e-mail nouă! Folosești pentru asta o cartelă telefonică preplatită (o folosesti doar pentru crearea adresei de e-mail apoi o arunci). Pentru a o înființa folosesti Browserul Opera cu VPN-ul activat (ca să-ți ascunzi adresa IP). Tot de pe Opera cu VPN-ul activat trimiți e-mailul respectiv și te rogi fierbinte să nu te dibuiască serviciile!
Succes!hee hee
De curiozitate care e adresa de e-mail a lui Șică Mandolină?

| JicaContra a răspuns (pentru gabicoo):

Depinde ce scrii in email-ul ala, cu "solutia" ta o sa fii gasit grupa mare, daca e prea groasa... si nu am chef sa iti explic, cate greseli tehnologice prin care o sa fii prins ai facut, si nici care ar fi solutia reala sa nu fi prins!

orice mahar politic are in general 2 adrese de email
1. pentru public pe care s-ar putea APROAPE SIGUR sa nu o citeasca el ci vreo secretar(a), asistent(a), etc.
2. una privata, pe care daca o aflii s-ar putea sa arda, doar pentru ca o stii s-ar putea sa te ridice politia, chiar daca nu ai scris nici un email

in plus si la aia publica trebuie sa fii foarte atent ce scrii... FOARTE ATENT!

| gabicoo a răspuns (pentru JicaContra):

Cum te poate ridica poliția doar dacă știi adresa respectivului?
Aparatul de citit gândurile încă nu a fost inventat! laughing

| JicaContra a răspuns (pentru gabicoo):

happy
DUDE, nu intelegi nimic din tehnologie, te sfatuiesc sincer, dezinteresat SI FARA KATERINKA MEA NATURALA

SA TE LASI DE SPORTUL ASTA

te depaseste TOTAL

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe whatsapp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

: ) )

| Ciprian2019 a răspuns:

De pe un email care sa nu contina numele tau. totusi, daca ai de gand sa il ameninti, serviciile de securitate pot fi indreptatite sa depisteze expeditprul emailului.