| anamaria09 a întrebat:

Cum pot sa aflu ce hotarare s-a luat la judecatorie(pedeapsa pentru furt calificat-nu eu sunt implicat-pe 19 e procesul) in afara de sa merg acolo si sa vad?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Dupa data procesului, daca hotararea s-a pronuntat, o poti afla de pe portalul instantelor de judecata, intri pe acesta, apoi de pe harta dai pe judet si pe judecatorie, selectezi ziua judecatii, completul si apoi dosarul. Numai bine!

| JohnnyBi a răspuns:

Cum sa vezi ce hotarare s-a luat daca procesul e peste 3 zile? te referi la faptul ca vrei sa afli dupa data respectiva? afla numarul dosarului si judecatoria trebuie sa aiba un site (toate au), scrii numarul dosarului si ar trebui sa ai decizia acolo.

| Kyrie a răspuns:

Intrebi oamenii care au fost in instanta? happy

| esco a răspuns:

Ori trmiti pe cineva in instanta, ori cauti pe net si gasesti