| end1e a întrebat:

Cum scap de obsedati, hoti, farsori, mincinosi, scandalagii care se iau de mine pe strada si vin dupa mine peste tot si imi spioneaza ecranele, imi fura conturile. Se baga mereu in treburile mele sa-mi distruga tot? Cand politia si familia ma cearta de boli mintale si nu vor sa ma creada nici sa ma ajute? Cum scap de ei?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este foarte simplu: nu-ti mai faci nici un cont si nu mai folosesti nici un aparat electronic care are ecran!
In felul asta, nu te mai urmareste nimeni, nu te mai spioneaza, nu te mai fura si nici nu ti se mai intampla nimic.
Pentru linistea ta sufleteasca, elimina din camera si viata ta, tot ceea ce-ti face rau din viata ta: aparatura electronica cu ecran!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Unde trăiești frate de pățești atâtea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar ai o boală mintală...

| Kron5tadt a răspuns:

Bai, sa nu zici ca esti Jason Bourne. Stai asa... chiar esti?