| ShamelessQboy a întrebat:

Cum si cine poate recomanda o intrebare pe TPU?
Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| DanyDav a răspuns:

Parerea mea, este ca doar admini pot face asta, nu am vazut nimic despe in intrebari frecvente.

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intrebarea poate fi recomandata de catre orice utilizator caruia ii apare sub fereastra pentru raspuns "Evalueaza intrebarea fara a raspunde" sau dupa ce a raspuns ii apare un meniu pentru evaluarea intrebarii.
Raspunsul utilizatorului DanyDav este gresit.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Orice membru caruia, dupa ce raspunde, ii apare pagina de evaluarea intrebarii. Aia unde te intreaba daca e corect scrisa, daca e incadrata in categoria corecta etc.

| Fatamuntilor a răspuns:

Pe langa admini, sunt moderatori care pot recomanda intrebari.
Sau chiar utilizatorii seniori care compleaza un formular la sfarsitul fiecarei intrebari.Dar trebuie sa fie mai multi.

| Andreeush a răspuns:

Orice membru activ poate recomanda o întrebare.
După ce răspunzi la o întrebare îți apare poziția clasamentului și un mic chestionar unde la sfârșit te întreabă dacă o recomanzi.
https://imgur.com/a/N8pL65c

| StrongHeart a răspuns:

Huh?

| ShamelessQboy explică (pentru StrongHeart):

Prin ce selectie sau setare o intrebare poate fi adaugata in categoria intrebari recomandate TPU

| ShamelessQboy explică:

Mulțumesc tuturor pentru raspunsurile corectate, nu remarcasem aceasta optiune.

| FPSFan a răspuns:

? N-am inteles prea bine dar orice ar fi oricine ard cont poate sa intrebari si raspunsuri. Logic!