| Alien a întrebat:

In ce culori vedeţi viitorul?

Răspuns Câştigător
| apaplata_7449 a răspuns:

Eu vad in ceatalaughing

16 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu vad culori.Doar un mare hau in care sar tot mai multi

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Roz, sper să fie roz!

| Libelle a răspuns:

Gri, mai inchis, mai inchis, din ce in ce mai inchis,. e negrulaughing

| Cσσкiє a răspuns:

Dacă mai rămân Băselică şi Bocceluţă, gri închis spre negru...batting eyelashes. Ei, e bine să fim optimişti. :p.

| Maya. a răspuns:

Un maro inchis spre negru.nu ca mi se par ca lucrurile care vin nu sunt bune, dar asa vad eu acum.

| Aiicha a răspuns:

Curcubeu

| CristinaCristi a răspuns:

Negru neggru negru

| Spufff :x a răspuns:

Verdee day dreaming love struck [bani bani bani ] laughing

| Spufff :x a răspuns:

Draga Anybatting eyelashes nu sunt cocalarabatting eyelashes

Verdele – este o culoare excelentă pentru realizări financiare, fiind deci culoarea câştigului financiar. Verdele are totodată şi un Se spune că persoana care-l poartă e înclinată să ia iniţiative efect de liniste, buna dispozitie, relaxare, meditatie, echilibru, siguranta. El faciliteaza deconectarea nervoasa. Caracterizeaza tipul pasiv, defensiv, autonom, retinut. Exprima concentrare, siguranta, introspectie.

| xD_9502 a răspuns:

Negru toatl...hai poate si un ton de gri laughing

| xD_9502 a răspuns:

Posibil să imi trebuie și ochelari... da mai vedem laughing

| Alien explică:

@SkiVo xD poate ca-ti trebuie ochelari. happy

| AnY_3096 a răspuns:

Verde cocalar laughing...glm...poate in rozthinking big grin

| VacaVacuta a răspuns:

Negru...

| CreepyCrow a răspuns:

Rooooooooooooooooooooooooz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gri, datorita cladirilor care cresc peste noapte.