| Alky39 a întrebat:

Dacă am fost la buletin pentru acte și poza luni, în cat timp am buletinul nou? Ma duc sa îl iau eu, ma anunță ei telefonic, vine prin posta?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ti s-a dat un bon cu data cand trebuie sa ridici buletinul cel nou.

| darrio2007 a răspuns:

P.S. Sau ti s-a spus verbal. Ca spui ca nu ti s-a dat bon.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai ti s-a zis atunci, probabil ti au dat si un bon. Dureaza in functie de oras intre 7 si 30 zile, si il ridici tu

| Alky39 explică (pentru suntserios):

Nu mi s-a dat niciun bon, doar între 5 și 10 zile lucrătoare, doar ca nu știu dacă ma suna ei sau trebuie sa ma duc eu sa îl iau

| suntserios a răspuns (pentru Alky39):

Nu te suna nimeni

| Kentopt a răspuns:

Suni la poliție unde l ai făcut, și ți spune când sa te duci sa l iei