| Iulyan_Adrian_1998 a întrebat:

Dacă am fumat iqos in tren si controlorul mi-a luat datele dar nu mi-a facut niciun proces verbal ce pățesc...

Răspuns Câştigător
| Lostlyric a răspuns:

Nu inteleg. Ei interzic fumatul din tigareta electronica pentru ca reprezinta un comportament ilegal? Si eu am avut aceeasi problema in metro. Pentru ca orice alt motiv ar fi ilogic. Nu e ca si cum i-ai pune pe ceilalti sa fumeze pasiv. Eventual, le tragi un vape in fata. Adica aburi.

1 răspuns:
| TerRoRx a răspuns:

Nu pățești nimic momentan, dar la a doua abatere o să ai o problema happy