| bebe1000 a întrebat:

Daca am luat permisul luni pot oare sa ma duc sa iau dovada? Daca da, cu ce acte si unde? Platesc vreo taxa? Daca se poate sa raspunda cineva ce a facut sau incercat anul asta Multumesc.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Din ce stiu eu nu se mai dau dovezi asa ca asteapta permisul

1 răspuns:
| adryang78 a răspuns:

Nu trebuie să faci nimic. Dacă nu ți s-a eliberat dovadă pe loc, după ce ai fost admis la oraș, aștepți și-ți vine prin poștă în aproximativ o săptămână.
Să nu te muște șarpele de inimă să urci la volan până nu-ți vine permisul, că te faci cu dosar penal.