| Ionutiulian63 a întrebat:

Daca am picat traseul scoala auto ma poate reprograma pentru a da din nou traseul? Sau trebuie sa merg la drpciv pentru a ma reinscrie? Cei de la scoala au spus sa le duc dosarul ca ma reprogrameaza ei prin nu stiu ce aplicatie dar sunt putin nesigur multumesc.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Normal si legal tu trebuie sa te reprogramezi la proba practica.
Sigur ca si scoala poate, mai ales ca trebuie sa mai faci cel putin 6 ore de conducere.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai ce interes ar avea sa nu te programeze?

| Pitbull27 a răspuns:

Da, te poate reprograma pentru că legal ai dreptul la trei examene gratuite "în aceeași bani", iar începând cu a patra oară ( pentru fiecare nou examen ), trebuie să plătești suplimentar.