| anonim_4396 a întrebat:

Daca am putea candida toti de pe TPU la presedentie, atunci pe cine ati alege ca presedinte? Nu ma intereseaza pers. politice asa ca m-am gandit la comunitatea TPU

Răspuns Câştigător
| alexutzu00791 a răspuns:

Totusi...Pe TPU. toti daca vrem putem avea un discurs cizelat, plin de inflorituri. Eu il aleg pe Vadim primul, si dupa pe totihappy

15 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

L-as vota la greu pe HepHap...in amandoua tururile...si as face si turism electoral.
Numai sa nu candideze si Demonika, in care caz, mi-ar fi tare greu sa aleg.

| Flav a răspuns:

Se spune ca pe un om nu-l cunosti la adevarata lui valoare, pana ce nu-l vezi in fata ochilor si discuti cu el personal pentru a-i observa intr-adevar abilitatile, capacitatile sau implicit defectele. Indiscutabil deci, HepHap. Si ca sa aiba si ajutoare, apelez la 3 consiliere: brigaela, psiholoaga si Oliana - ca deh, nu degeaba e femeia gatul.

nony
| nony a răspuns:

Pe userul care ma convinge ca mai poate fura.In conditiile in care chilotii de pe noi au ramas o optiune interesantá.

| hândel a răspuns:

Pe "psiholoaga" ca are toate calitatile, si ar fi prima femeie din lume presedinta.winking

| LuS[z] a răspuns:

Pe minelaughing))sau pe tinebig grin

| SweetCandy a răspuns:

Pe legiuitoarealove struck

| Silvia a răspuns:

Pe Flav.big grin
zzzzzzzzzzzz

| BUBULINA a răspuns:

Se stie care este cea mai sincera si corecta persoana dupa site
si care se implica mult...
nu cred ca mai trebuie sa dau nume

| ViVi a răspuns:

Pe tine ca meriti laughing

| DeMentaa a răspuns:

Pai grea alegere : Raluca in primul rand dupa phsiholoaga si pe bubu-lina

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe Dumnezeu.Insa pe Dumnezeu userul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa fie o persoana diplomata, echilibrata, capabila sa spuna adevarul...sa se intre in turul doi: dumnezeu si HepHap!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ar fi cateva variante: dumnezeu, HepHap, enigma, arndraxur 1961, psiholoaga.

| nicko a răspuns:

Eu...as prefera sa nu aleg pe nimenilaughing...ca si-asa nu ma influenteaza cu nimic...sau pe tine...cum ti-ar sta oare?,,, ti-as zice "obama"...sau "abraham lincoln 2."rolling on the floor... da ya zi tu pe cine ai alege?:->

| laura_2327 a răspuns:

Pai pe mine big grin

ce nu am voie

tongue

eu