| Sabrine a întrebat:

Oameni buni. voi ati candida la presedentie daca s-ar putea? si de ce? si ce ati face daca ati fi presedinte?
oricum romania e varza.credeti ca ati putea-o >schimba?:...sa vedem ce idei aveti:d

Răspuns Câştigător
| extazy01 a răspuns:

Http://www.e-album.ro/membru.php?id=20776 dai click intrebarea asta sa mai pus si aici;) Wow Ce raspunsuri sunt;)

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

In primul rand i-as concedia pe toti de angajatii de la metrou. Le-as da profesorilor banii pentru care fac atata scandal.As face un parlamet sfer-camerallaughingDin banii ramasi de la parlamentarii as mai construi niste centrale eoliene sau i-as investi in A3.Sau in agricultura.Sau in turism. Locuri de investit banii sunt slava domnuluihee hee

| Nic a răspuns:

N-as candida din simplu fapt ca n-as vrea ca mama mea sa devina celebra big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As fi un tiran, in sensul ca as fi un stapan al omului al locului si al dobitocului, si as cauta sa fiu intocmai ca soarele, sa dau lumina si caldura peste toti fara a astepta ceva in schimb. mi-as sluji tara asa incat sa fie cunoscuta ca o natie mandra si harnica, si inteleapta.