| Alphahkbg a întrebat:

Daca de exemplu duci o tableta la amanet(nu de tot) si dupa ce o iei inapoi o primesti reinstalata si cu o versiune de Android mai mica decat o aveai inainte sa o dai, ce poti face?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca poti dovedi aceasta atunci le poti solicita reinstalarea versiunii avute sau suma necesara pentru aceasta.

| Alphahkbg explică (pentru Ioandelasal):

Pai.
1. Dece dracu ar avea voie sati reseteze tableta si sati stearga datele de pe ia
2. Cum as putea dovedi ca nu mai am cutia sau chitanta cand am achizitionato -_-?
3. Se poate aplica aceeasi metoda ca pe calculator adica tot ce faci pe el si cand reinstalezi se salveaza toate informatile cu ce ai facut tu stiu ca din cauza asta a intrat multi hackeri la parnaie
4. Asta nu are cum sa fie legal adica tu duci ceva bun si iti da in schimb ceva slab plus ca iti si sterge toate datele de pe ia fara acordu tau