| marian3938i3 a întrebat:

Daca doar scuip o profesoara pe stradă raspund penal?; Sunt minor

Răspuns Câştigător
| johnnny123 a răspuns:

Dar unde ai trăit de ai apucăturile astea, în junglă? Penal poate că nu vei răspunde, dar cu siguranță situația ta școlară (care presupun că deja nu e strălucită) va avea de suferit grav.

6 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Dar de caftit ce zici? Te bagi?
Așa termini cu școala pentru totdeauna și te duci la păscut oile - omul potrivit la locul potrivit.

| ReddY25 a răspuns:

Scoateți prostiile din cap

| Lukasssz a răspuns:

Daca ai sub 14 ani nu

| ioana748 a răspuns:

Te inteleg ca profa cere palmelaughing, dar vei intalni multi oameni in viata care te vor enerva la maxim.
Este bine sa inveti sa controlezi reactiile acestea.
Oricum este ceva temporar, aceasta persoana va dispărea din viața ta, asa ca da i pace.
Vor plati parintii tai amenda, plus ca i pui in situatie proasta.

| Lupică27 a răspuns:

Si mai penal e sa fi minor si sa te cheme Marian laughing bine ca nu te cheama Mugurel sau Vladimir.