| PopaCatalin26 a întrebat:

Doresc sa sustin proba teoretica pentru permis categoria B, am legislatia acasa am invatat citit tot, fac si chestionare le iau pe toate doar ca mi se par cam simple (cele de pe drpciv aplicatia de pe telefon), aveti vreo recomandare de chestionare?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Chestionarele de pe drpciv.ro sunt cele care pot fi si la examinare, acest site este siteul oficial al Directiei de permise. Poti face chestionare si pe e-drpciv.

| Voro a răspuns:

Intrebarile de pe drpciv (alea 1000 si ceva) sunt toate intrebarile care-ti pot pica la scoala. Daca ai trecut macar o data prin toate, faci cateva chestionare si le scoti la 22+ puncte, e cam imposibil sa pici proba teoretica.